نوازی: منصوریان نیاز به حمایت دارد + روزهای تلخ آگوست برای توپچی‌ها – تکست بلاگ

خبرگزاری تسنیم: محمد نوازی در مورد نتایج ضعیف استقلال در لیگ امسال و انتقادهای صورت گرفته از علیرضا منصوریان گفت: بحث ناراحتی هواداران و انتقاداتی که آنها انجام می‌دهند با انتقادات پیشکسوتان متفاوت است
نوازی در مورد مهلت باشگاه استقلال به منصوریان برای دو بازی آینده گفت: صحبت خاصی در این زمینه ندارم. فقط امیدوارم بردهای استقلال از جام حذفی آغاز شده و در لیگ برتر هم ادامه پیدا قیمت تور استانبول کند.

مدافع – هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به انتقادات صورت گرفته از پژمان منتظری در این تیم تأکید کرد: وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد طبیعتاً تمام بازیکنان عملکرد خوبی نداشته‌اند. مطمئناً شرایط استقلال تغییر خواهد کرد و مهم این است که مشکل گل‌زنی هم برطرف شود تا استقلال هم بتواند نتایج خوبی بگیرد.

خبرگزاری تسنیم: محمد نوازی در مورد نتایج ضعیف استقلال در لیگ امسال و انتقادهای تور ارزان مسکو صورت گرفته از علیرضا منصوریان گفت: بحث ناراحتی هواداران و انتقاداتی که آنها انجام می‌دهند با انتقادات پیشکسوتان متفاوت است. برخی از پیشکسوتان مصاحبه‌های هدف‌دار انجام می‌دهند که بحث شخصی در میان است و این اصلاً درست نیست. منصوریان پارسال هم در شروع لیگ شرایط خوبی را با استقلال تجربه نمی‌کرد، اما بعدها نتیجه گرفت و همه به‌به و چه‌چه می‌کردند.
نوازی ادامه داد: استقلال قبل از تور قشم لحظه آخری شروع لیگ با محرومیت سه بازیکن خودش مواجه شد و مصدومیت چند بازیکن هم به این تیم ضربه زد. منصوریان هم دوست دارد که هواداران خوشحال به خانه بروند و دلش نمی‌خواهد که چنین شرایط ایجاد شود. منصوریان می‌خواهد که از طرف هواداران و پیشکسوتان مورد حمایت قرار بگیرد و نباید پیشکسوتان پشت او را خالی کنند. من معتقدم به او باید فرصت داد.

——————-
خبرگزاری فارس: روزهای تلخ آگوست برای توپچی‌ها تور مراکش نوروز 97 تمامی ندارد. آرسنال در روزهای 28 و 27 این ماه سنگین‌ترین شکست‌های خود را متحمل شده است
تیم آرسن ونگر، مقابل مردان کلوپ عملکرد بسیار ضعیفی از خود نشان داد و سرانجام با نتیجه 4 بر صفر از آنفیلد بدرقه شد.

خبرگزاری فارس: روزهای تلخ آگوست برای توپچی‌ها تمامی ندارد. آرسنال در روزهای 28 و 27 این ماه سنگین‌ترین شکست‌های خود را متحمل شده است.
این خاطره‌بازی در حالی رخ داده که آرسنال شب تور شیراز ارزان گذشته مقابل لیورپول یکی دیگر از شکست‌های سنگین خود را تجربه کرد.

در آن بازی تصویر اسکوربورد ورزشگاه که نتیجه 8 بر 2 را نشان می‌داد تا ابد ماندگار شد.

دقیقا 8 سال پیش، در اولدترافورد یکی از بزرگترین مشکلات «آرسن ونگر» به معرض نمایش گذاشته شد. بی بازیکنی توپچی‌ها در کنار مصدومیت برخی ستاره‌ها سبب شد تا ونگر مقابل سرالکس سنگین‌ترین شکست 115 سال اخیر خود را تجربه کند.

به گفته برخی تور گرجستان از کارشناسان شکاف بزرگی در آرسنال ایجاد شده و باید دید آیا مربی فرانسوی می‌تواند آن را ترمیم کند یا خیر!؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *