تعداد جام‌های رونالدو به عدد ۲۵ رسید + حامد حدادی در آسیا تاریخ ساز شد – تکست بلاگ

ایسنا: ‌به نقل از elsport، رئال مادرید در شبی که ستاره پرتغالی خود را در ترکیب نداشت موفق شد با دو گل بارسلونا را از پیش رو بردارد و جام قهرمانی سوپر جام ‌اسپانیا را بالای سر ببرد
رونالدو در دیدار رفت سوپر جام توانست به زیبایی دروازه‌ بارسلونا را باز کند اما به خاطر رفتار ناشایست با داور، بازی برگشت را از دست داد. پنج جلسه محرومیت برای او در نظر گرفته شده است.

ایسنا: ‌به نقل از elsport، تور پوکت نوروز 97 رئال مادرید در شبی که ستاره پرتغالی خود را در ترکیب نداشت موفق شد با دو گل بارسلونا را از پیش رو بردارد و جام قهرمانی سوپر جام ‌اسپانیا را بالای سر ببرد.
رونالدو با این قهرمانی که با رئال مادرید به دست آورد، تعداد جام‌های خود را به عدد ۲۵ رساند. او با رئال مادرید ۱۴ قهرمانی، با منچستریونایتد ۱۰ قهرمانی و با اسپورتینگ لیسبون یک قهرمانی در کارنامه دارد و بدون شک باید منتظر افزایش این تور اصفهان لحظه آخری آمار برای این بازیکن بزرگ بود.

——————-
ایسنا: تیم ملی بسکتبال ایران دیشب (چهارشنبه) در دیداری حساس توانست لبنان، میزبان رقابت‌های کاپ آسیا را شکست دهد و به نیمه نهایی این رقابت‌ها برسد
ایسنا: تیم ملی بسکتبال ایران دیشب (چهارشنبه) در دیداری حساس توانست لبنان، میزبان رقابت‌های کاپ آسیا را شکست دهد و به نیمه نهایی این رقابت‌ها برسد.
تیم ملی ایران با شکست دادن تیم قدرتمند قیمت تور کیش میزبان به جمع چهار تیم برتر آسیا رسیده و شنبه به مصاف کره جنوبی می‌رود.

حامد حدادی کاپیتان تیم ملی ایران در این دیدار ٢٣ امتیاز کسب کرد و مجموع امتیازهایش در آسیا را به بیش از ٧٠٠ رساند و نخستین بسکتبالیستی نام گرفت که در قاره کهن از مرز ٧٠٠ امتیاز عبور کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *