وضعیت «احمد متوسلیان» روشن نیست – تکست بلاگ

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلمین شیرازی در هجدهمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل که عصر امروز در دانشکده ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: ما همیشه به دنبال این بودیم که نقطه اتصال سپاه و دانشگاه محکم‌تر شود و کمک می‌کنیم که در این نشست‌ها فرماندهان سپاه نیز حضور پیدا کنند
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در بخش دیگری از سخنان خود قیمت تور بالی تاکید کرد: هدف ما تسخیر جهان نیست، هدف ما شهادت هم نیست اما اگر شهادت نصیب‌مان شود با آغوش باز می‌پذیریم. هدف ما تکلیف است و دنبال کشورگشایی نیستیم اما اگر تکلیف ایجاب کند برای حفظ اسلام باید حرکت کنیم حتی با حضور نظامی تکلیف خود را انجام خواهیم داد.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه یادآور شد: در زمینه شبکه‌های اجتماعی نیز نیروی قدس در داخل و خارج از کشور فعالیت می‌کند و برنامه‌هایی تور ایتالیا نوروز 97 دارد.

وی به پیام امام خمینی (ره) بعد از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) در این پیام تشکیل بسیج جهانی را مطرح کردند که در آن زمان برای همه بسیار عجیب بود اما امروز ما شاهد تشکیل حزب‌الله در لبنان، حشدالشعبی در عراق، دفاع وطنی، فاطمیون و زینبیون در سوریه و انصارالله در یمن هستیم و در بسیاری از کشورهای دیگر نیز زمینه تشکیل نیروهای بسیجی فراهم شده است.

وی در ادامه قیمت تور آنتالیا تاکید کرد: آنها می‌خواهند بشار اسد نباشد. دعوای ما هم دعوای بشار نبود بلکه مساله این بود که آنها از فلسطین، سوریه و ایران حمایت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در ادامه بیان کرد: ما برای خانواده شهدای حرم یک مسابقه اعلام کردیم. اینکه صحیفه نور امام خمینی را مطالعه کنند و ما از آن سوال کنیم. من از همسر یکی از شهدا پرسیدم که نظر او قبل از مطالعه صحیفه و بعد از آن چه تفاوتی تور زمینی تبریز کرده و او گفت که من امروز با مطالعه صحیفه حقیقت وجودی امام (ره) را شناختم و می‌توانم در برابر همه شبهه‌هایی که علیه امام یا به نام امام مطرح می‌شود، پاسخ دهم.

وی ادامه داد: برای تبیین زندگی و آرمان‌های شهدا نیز فعالیت‌هایی صورت می‌گیرد و امروز ما تاریخ جنگ با تروریست‌ها و زندگی شهدای مدافع حرم را تدوین می‌کنیم و ان‌شاءالله تا یک سال آینده ده‌ها کتاب در این زمینه منتشر خواهد شد.

شیرازی تور لحظه آخری شیراز افزود: امروز صحبت‌هایی از امام (ره) مطرح می‌کنند که امام خلاف آن را مطرح کرده‌اند بنابراین ما باید در مبانی انقلاب متخصص شویم که یکی از راه‌های آن مطالعه صحیفه امام خمینی (ره) است. اگر کتاب‌های دفاع مقدس را نیز مطالعه کنیم خیلی حقایق برای ما مشخص می‌شود و یکی از کارهای ما در سپاه همین است.

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلمین شیرازی در هجدهمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن‌های تور گوانجو اسلامی دانشجویان مستقل که عصر امروز در دانشکده ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: ما همیشه به دنبال این بودیم که نقطه اتصال سپاه و دانشگاه محکم‌تر شود و کمک می‌کنیم که در این نشست‌ها فرماندهان سپاه نیز حضور پیدا کنند.
شیرازی در پایان در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا سپاه در سایر کشورهایی که به مسلمانان ظلم می‌شود همچون افغانستان، پاکستان، میانمار و … فعالیت قیمت تور فرانسه ندارد؟ گفت: فعالیت در سوریه را شما می‌دانید چون خودمان می‌گوییم. هر جا مظلوم است حضور نیروی قدس هم است.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه گفت: آینده یمن و بحرین هم حتما به نفع حزب‌الله است و همان‌طور که مقام معظم رهبری گفتند آینده اسرائیل مشخص است و تا ۲۳ سال دیگر اسرائیل وجود نخواهد داشت. دو سال از زمانی که رهبری فرموده‌اند ۲۵ سال دیگر گذشته و حالا ۲۳ سال به نابودی اسرائیل باقی مانده تور اهواز ارزان است. شما نابودی آمریکا و اسرائیل را خواهید دید.

وی در خصوص آخرین وضعیت احمد متوسلیان با توجه به اظهاراتی که یک سال پیش محسن رضایی مبنی بر پیدا شدن اسناد جدیدی در رابطه با زنده بودن او مطرح کرده بود، اظهار کرد: هنوز دقیقا روشن نیست. برخی می‌گویند ایشان شهید شده اما شهادت او تایید نمی‌شود، همانطور که اسارت و زنده بودنش تایید نمی‌شود. ما امروز با افراد دیگری هم سر کار داریم که در سوریه تور ارزان ترکیه مفقود شده‌اند و از نظر حقوقی نمی‌توانیم اظهارنظری داشته باشیم و تا مطمئن نشویم چیزی اعلام نمی‌کنیم.

شیرازی همچنین تصریح کرد: در حال حاضر نزدیک به ۶۵ درصد خاک سوریه از اشغال تروریست‌ها آزاد شده و تقریبا وضعیت نه صلح و نه جنگ در این کشور حاکم است، کمتر از ۲۰ درصد خاک سوریه در دست تروریست‌ها است در حالی که شش سال پیش آنها پشت دیوار فرودگاه دمشق بودند و ما باید با سرعت ۱۸۰ کیلومتر تور مالدیو بر ساعت حرکت می‌کردیم تا از آنها تیر نخوریم.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه خاطرنشان کرد: بسیاری از عشیره‌های عراقی که روزی با ایران در جنگ بودند امروز در خانه‌هایشان عکس‌هایی از امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی نصب کرده‌اند.

شیرازی همچنین در خصوص اقدامات سپاه در عرصه جنگ نرم و بازاریابی شبکه‌ای، گفت: ما برای مبارزه با جنگ نرم خیلی کارها کرده‌ایم و حداقل تور زمینی کیش شهدای سپاه قدس در این شش سال جو کشور را عوض کرده‌اند.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص رویکرد دولت نسبت به فعالیت‌های سپاه قدس و مدافعان حرم، اظهار کرد: نگاه‌ها به جبهه مقاومت متفاوت است و این نگاه فراز و نشیب‌هایی هم ایجاد می‌کند اما اگر قرار بود عرصه جهانی دچار شدت و ضعف شود امروز شاهد پیروزی بر تروریست‌ها نبودیم و جبهه مقاومت با مدیریت مقام معظم رهبری با همان سرعتی که باید پیش می‌رفت، تور زمینی اصفهان پیش رفت.

شیرازی گفت: طبق فرموده رهبری هر کجا جنگی علیه اسرائیل باشد ایران هم حضور دارد و ان‌شاءالله بسیج جهانی اسلام علیه اسرائیل باقی می‌ماند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *