سود لیورپول و دورتموند از شکست بارسا برابر رئال + داعش، افراد بی گناه را در تلعفر سپر قرار می دهد – تکست بلاگ

ورزش سه: به نظر می رسد پروسه انتقال فیلیپ کوتینیو و عثمان دمبله به بارسلونا طی چند روز آتی نهایی خواهد شد.

دیشب بارسا در خانه شکست سختی را برابر رقیب دیرینه پذیرفت و نمایش نه چندان دلچسب این تیم باعث شد تا تلاش برای تسریع یافتن انتقال 2 ستاره مدنظر این تیم یعنی دمبله و کوتینیو افزایش یابد
مدیران کاتالانی می خواهند معارفه دو خرید جدید پیش از آغاز لالیگا انجام شود و شکست برابر خرید بلیط هواپیما ماهان رئال و نمایش بارسلونا آنها را بیش از گذشته به سرعت دادن به جذب ستارگان ترغیب کرده است.

دیشب بارسا در خانه شکست سختی را برابر رقیب دیرینه پذیرفت و نمایش نه چندان دلچسب این تیم باعث شد تا تلاش برای تسریع یافتن انتقال 2 ستاره مدنظر این تیم یعنی دمبله و کوتینیو افزایش یابد.

سود لیورپول و دورتموند از شکست بارسا برابر رئال

بارسا تور لحظه آخری قشم به زودی پیشنهاد نهایی خود را برای دمبله و کوتینیو ارسال خواهد کرد و مدیران دو تیم هم از خزانه پر این تیم بعد از فروش نیمار خبر دارند.

ورزش سه: به نظر می رسد پروسه انتقال فیلیپ کوتینیو و عثمان دمبله به بارسلونا طی چند روز آتی نهایی خواهد شد.

نشریه اسپورت ادعا کرد که بارسا احتمالا برای هر یک از این 2 بازیکن حداقل تور مشهد 100 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد و بازی ضعیف بارسا باعث تحت فشار قرار گرفتن مدیران بلوگرانا برای تقویت ترکیب والورده شده و این دقیقا همان شرایطی بود که مدیران دورتموند و لیورپول به دنبالش بودند؛ دست بالا داشتن در مذاکرات.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، جبار المعموری از فرماندهان حشد شعبی عراق اعلام کرد: داعش شروع به انتقال صدها نفر از برخی محله های تلعفر به محله های دیگر تور ارزان بالی در مرکز تلعفر در استان نینوا منتقل کرده و آنها را در کوچه های مشخصی جمع کرده است
المعموری تاکید کرد: داعش می داند که در جنگ تلعفر شکست خواهد خورد از همین رو از همه روشها استفاده می کند و هدفش ویرانی تلعفر و کشتن افراد بی گناه از طریق سپر انسانی قرار دادن آنهاست.

وی این افزود: داعش از اسلوب سپر انسانی در برابر نیروهای عراقی و حشد شعبی استفاده می کند.

وی بیان کرد: داعش از نظر تور زمینی اهواز روحی فروپاشیده و با مشکلات زیادی در حال حاضر روبرو است.

خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، جبار المعموری از فرماندهان حشد شعبی عراق اعلام کرد: داعش شروع به انتقال صدها نفر از برخی محله های تلعفر به محله های دیگر در مرکز تلعفر در استان نینوا منتقل کرده و آنها را در کوچه های مشخصی جمع کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *