نکونام: آماده‌ی اتفاقات سخت هستم + ایران، قیمت نفت صادراتی را کاهش داد – تکست بلاگ

ورزش سه: جواد نکونام که با قراردادی 2 ساله به عنوان سرمربی تیم خونه به خونه انتخاب شده، ابراز امیدواری کرد، دو سال خوب را در این تیم تجربه کند
ورزش سه: جواد نکونام که با قراردادی 2 ساله به عنوان سرمربی تیم خونه به خونه انتخاب شده، ابراز امیدواری کرد، دو سال خوب را در این تیم تجربه کند.

وی ادامه می دهد: همانطور که می دانید لیگ آزادگان با توجه به اتفاقاتی که در آن می افتد، خیلی بلیط هواپیمایی سخت تر از لیگ برتر است؛ اما ما همه آماده‌ی این اتفاقات سخت هستیم. کار سخت را همه ی تیم دوست دارند و امیدوارم که 2 سال خوب را در کنار هم داشته باشیم و بتوانیم موفق باشیم.

 جواد نکونام سرمربی جدید تیم خونه به خونه در اولین مصاحبه‌ی خود پس از قبول این مسئولیت، می گوید: از همین امروز تمرینات را شروع می کنیم. به امید خدا تمرینات خوب، بازی های خوب و در ادامه نتایج خوب داشته باشیم.

——————-

خبرگزاری خرید بلیط هواپیما ماهان مهر: دو منبع آگاه به رویترز گزارش دادند که صادرات نفت ایران به چین در ماه آگوست با افزایش تقاضا برای نفت خام سنگین ایران، پس از این‌که این کشور قیمت‌های خود را کاهش داد، به بالاترین میزان ۱۱ ماهه خود می‌رسد
هرچند صادرات کلی ایران در ماه آگوست در آسیا با ۰.۳ درصد کاهش نسبت به ماه جولای به ۱.۳ میلیون بشکه در روز رسیده است.

تایوان در این ماه برای اولین بار از تعمیر گوشی ایران نفت وارد کرد و طبق گفته منابع آگاه،  ۲ میلیون بشکه از این کشور خریداری کرده است.

کل صادرات نفت خام و میعانات نفتی ایران در این ماه به ۲.۳۸ میلیون بشکه در سال رسید که نسبت به سال قبل ۴ درصد کاهش داشت.

کل صادرات نفت خام و میعانات نفتی به آسیا نسبت به ماه جولای با ۵ درصد افزایش به حدود ۱.۶۵ میلیون بشکه در روز رسید درحالی‌که میزان صادرات این محصولات به اروپا با ۱۵ درصد کاهش نسبت اپل سنتر به ماه گذشته به ۶۱۳ هزار بشکه در روز رسید. صادرات ایران به خاورمیانه با اندکی تغییر برابر با ۱۱ هزار بشکه در روز شد.

یکی از منابع آگاه به رویترز خبر داد خریداران چینی نفت خام بیشتری از خاورمیانه وارد می‌کنند. ایران برای جذب خریداران، قیمت فروش رسمی نفت خام سنگین ایران و نفت فروزان خود را در ربع سوم امسال ۲ سنت به ازای هر بشکه کاهش داد.

به علاوه صادرات این ماه، ایران ۲ میلیون بشکه تعمیرات گوشی هم به ذخایر دریایی خود اضافه کرده است.

خبرگزاری مهر: دو منبع آگاه به رویترز گزارش دادند که صادرات نفت ایران به چین در ماه آگوست با افزایش تقاضا برای نفت خام سنگین ایران، پس از این‌که این کشور قیمت‌های خود را کاهش داد، به بالاترین میزان ۱۱ ماهه خود می‌رسد.

با توافق کاهش تولید کشورهای اوپک و کاهش تولید نفت آمریکا لاتین و کمبود منابع نفت خام سنگین، ایران می‌تواند به تصاحب تعمیرات موبایل سهم بزرگی از بازار چین در نیمه دوم ۲۰۱۷ ادامه دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *