بویان به دنبال فرار از انتقادها و شائبه ها + خوش‌ و بش بازیکنان سابق سرخابی با دایی – تکست بلاگ

ورزش سه: بویان از زمانی که با استقلال قرارداد امضا کرده به دلیل مصدومیت نتوانسته برای این تیم به میدان برود و در بازی با نفت هم که برای اولین بار فرصت بازی کردن پیدا کرد نمایش او در حدی نبود که هواداران این تیم را راضی کند
در این بین شائبه های عجیبی در مورد بویان به راه افتاده است که او بازیکن با کیفیتی نیست و رابطه ها او را به استقلال آورده اند.

عکس: رضا سعیدی پور

ورزش سه: بویان از زمانی که با استقلال قرارداد امضا کرده به دلیل مصدومیت نتوانسته برای این تیم به میدان برود و در بازی با نفت هم که برای اولین بار فرصت بازی کردن پیدا کرد نمایش او در حدی نبود که هواداران این تیم را راضی کند.

امروز بویان چه به عنوان بازیکن ثابت و چه به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شود این فرصت را دارد تا با نمایش مناسب پاسخ محکمی به انتقادها بدهد.

بویان به دنبال فرار از انتقادها و شائبه ها

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های سایپا و نفت تهران در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف هم رفتند
* مهدی ترابی کاپیتان تیم فوتبال سایپا در دیدار مقابل نفت است.

* محمد نصرتی، محسن بنگر و هاشم بیک‌زاده، بازیکنان سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس به سمت نیمکت تیم سایپا رفتند و با علی دایی خوش‌وبش کردند.

* حدود 200 هوادار تیم سایپا در ورزشگاه حضور دارند و تیم خود را تشویق می‌کنند.

* چمن ورزشگاه دستگردی نسبت به دیدارهای گذشته از شرایط مطلوبی برخوردار است و منظم و یکدست شده.

* مارکار آقاجانیان و اوسیانو کروز، مربیان تیم ملی در ورزشگاه حضور دارند.

* هومن افاضلی و سایر اعضای کادر فنی تیم نفت با دسته گل به سمت دایی رفتند. دایی و افاضلی خوش‌وبش گرمی با هم داشتند.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های سایپا و نفت تهران در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف هم رفتند. بخشی از حاشیه‌های این مسابقه به شرح زیر است:

* میلاد فراهانی، دروازه‌بان تیم نفت پیش از بازی همراه تیم وارد زمین مسابقه نشد که خبرنگاران حاضر در ورزشگاه تصور کردند نفت امروز بدون دروازه‌بان است. سنگربان نفت پس از چند دقیقه با عجله و تأخیر وارد زمین شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *