هدف جدید رونالدو؛ فرار از زندان! + درگیری لفظی دایی با گزارشگران تلویزیونی – تکست بلاگ

ورزش سه: به نظر می رسد رونالدو در نهایت با توافق به اداره مالیات اسپانیا، با پراخت جریمه از زندان رفتن معاف خواهد شد

سناریوی دیگر، محکوم شدن ستاره پرتغالی به پرداخت 30 میلیون یورو به اداره مالیات است اما اگر توافق حاصل نشد در بدترین حالت، 8 سال زندان و 100 میلیون یورو جریمه در انتظار ستاره پرتغالی خواهد بود.

در حال حاضر یک سناریو این است که رونالدوی 33 ساله برای خرید زندان خود، مبلغی حدود 10 میلیون یورو پرداخت کند. در این شرایط ستاره پرتغالی 3 تا از 4 جرم خود را پذیرفته و مجموعا چنین مبلغی را پرداخت می کند.

حتی اگر رونالدو پیروز دادگاه باشد نیز مجبور به پرداخت جریمه 30 میلیون یورویی اداره مالیات خواهد بود پس بهترین راه برای او، توافق با دادستانی است.

دادستان اسپانیا در آن مقطع 4 فرار مالیاتی به ارزش 14.7 میلیون یورو را اتهام رونالدو دانست و حالا موندو دیپورتیوو اخباری در خصوص توافق رونالدو با دادستانی و پرداخت جریمه به جای رفتن به زندان منتشر کرده است.

ورزش سه: به نظر می رسد رونالدو در نهایت با توافق به اداره مالیات اسپانیا، با پراخت جریمه از زندان رفتن معاف خواهد شد.

 تابستان سال قبل بود که ستاره پرتغالی رئال مادرید به علت فرار مالیاتی دادگاهی شد و اگرچه رونالدو در آن مقطع مدعی شد که دادگاه تنها در حال استفاده از نام اوست، اما به نظر می رسد حالا به توافق با دادگاه راضی شده باشد.

هدف جدید رونالدو؛ فرار از زندان!

——————-

خبرگزاری تسنیم: علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا امروز (جمعه) پس از پیروزی 4 بر 2 تیمش مقابل نفت تهران بار دیگر مانند چند هفته گذشته حاضر نشد مقابل دوربین‌های تلویزیونی قرار بگیرد و همین مسئله باعث ناراحتی و اعتراض خبرنگاران تلویزیونی شد
خبرگزاری تسنیم: علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا امروز (جمعه) پس از پیروزی 4 بر 2 تیمش مقابل نفت تهران بار دیگر مانند چند هفته گذشته حاضر نشد مقابل دوربین‌های تلویزیونی قرار بگیرد و همین مسئله باعث ناراحتی و اعتراض خبرنگاران تلویزیونی شد.

سرمربی تیم سایپا در ادامه با عصبانیت خطاب به گزارشگران برنامه‌های تلویزیونی گفت: شما می‌خواهید دایی را بد کنید! سیاست تلویزیون همین است و به هیچ وجه غیر عمدی نبوده است. من شکایت کرده‌ام و تا آخر هم پیگیر خوام بود.

دایی در واکنش به این موضوع به این خبرنگارانی که به او گفتند کارش اشتباه است،‌ گفت: اصلاً هم اشتباه نیست! من به کسی که به من توهین کند و به من احترام نگذارد،‌ مطمئن باشید احترام نخواهیم گذاشت. من الآن به شما احترام گذاشتم،‌ وگرنه میکروفن شما را پرتاب می‌کردم. شما به ناحق و به دروغ در تلویزیونی که نام جمهوری اسلامی روی آن است،‌ به من تهمت زده‌اید و بعد همان آقا در رادیو حرف‌های دیگری زده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *