پیراهن شماره «۱۳» آستوری در ۲ باشگاه بایگانی شد + جلسه امروز شورای عالی کار لغو شد – تکست بلاگ

خبرگزاری تسنیم: درست سه روز پس از درگذشت داویده آستوری، کاپیتان بنفش‌پوشان فلورانس، باشگاه فیورنتینای ایتالیا به طور رسمی اعلام کرد پیراهن شماره «13» را که به این بازیکن متعلق بود، بایگانی می‌کند
قرار است امروز بدن بی‌جان مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا مورد کالبدشکافی قرار بگیرد و پنجشنبه نیز مراسم تدفین این بازیکن انجام شود. اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) نیز اعلام کرده بازی‌های این هفته لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا با یک دقیقه سکوت به منظور ادای احترام به آستوری آغاز خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: درست سه روز پس از درگذشت داویده آستوری، کاپیتان بنفش‌پوشان فلورانس، باشگاه فیورنتینای ایتالیا به طور رسمی اعلام کرد پیراهن شماره «13» را که به این بازیکن متعلق بود، بایگانی می‌کند. باشگاه کالیاری که سال‌ها آستوری را در ترکیب خود داشت هم با تصمیم مشترک با باشگاه فیورنتینا، پیراهن شماره «13» این تیم را بایگانی کرد.

آستوری 31 ساله صبح روز یکشنبه در هتل محل اقامت این تیم در شهر اودینه پیش از مصاف با اودینزه درگذشت. گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که این بازیکن دچار سکته قلبی شده است. با این وجود دادستان شهر اودینه ایتالیا روز گذشته اعلام کرد پرونده جنایی با فرضیه قتل در ماجرای درگذشت داویده آستوری، هافبک تیم فوتبال فیورنتینا به جریان افتاده و نتیجه آن بعد از کالبدشکافی مشخص خواهد شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: علی خدایی،عضو کارگری شورای عالی کار از کنسل شدن جلسه شورای عالی کار خبر داد و گفت: نمایندگان کارگران هم پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که در اعتراض به بی توجهی مسئولان نسبت به بند ز تبصره 7 لایحه بودجه 97 امروز در جلسه شورای عالی کار حاضر نشوند
احمدمشریان،معاون وزیر کار در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره جلسه شورای عالی کار گفت: اگر امروز نمایندگان کارگران و کارفرمایان در جلسه حاضر نشوند اوایل هفته آینده به احتمال زیاد جلسه شورای عالی کار را برگزار و شرکای اجتماعی را دعوت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: این اعتراض حق طبیعی کارگران است چرا که نسبت به اموال کارگران حساس هستند. اما جلسات مزد هم باید برگزار شود، به هر حال تعیین دستمزد بیش از 11 میلیون کارگر هم باید به صورت سه جانبه مشخص شود.

خبرگزاری تسنیم: علی خدایی،عضو کارگری شورای عالی کار از کنسل شدن جلسه شورای عالی کار خبر داد و گفت: نمایندگان کارگران هم پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که در اعتراض به بی توجهی مسئولان نسبت به بند ز تبصره 7 لایحه بودجه 97 امروز در جلسه شورای عالی کار حاضر نشوند.

قرار بود دویست و هفتادمین جلسه شورای عالی کار امروز ساعت 5عصر در سالن اجتماعات وزارت کار با حضور نمایندگان دولت و کارگران برگزار شود که با مخالفت نمایندگان کارگران و کارفرمایان جلسه امروز لغو شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *