خوشحالی ماتیچ از زدن اولین گل برای یونایتد + مسعود به تیم ملی برگشت – تکست بلاگ

ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، شوت زیبای نمانیا ماتیچ در بازی دیشب (دوشنبه) باعث شد منچستریونایتد ۳ بر ۲ کریستال پالاس را شکست دهد
این هافبک صربستانی که فصل اول حضورش را در منچستریونایتد سپری می‌کند بعد از پایان مسابقه گفت‌: شاید بگویند ما خوش شانس بودیم که برنده مسابقه شدیم ولی این را در نظر بگیرید که ما ۲ بر صفر در زمین حریف عقب بودیم و خیلی از تیم‌ها در چنین شرایطی پا پس می‌کشند و توان بازگشت به بازی را ندارند. ما شخصیت بالای خودمان را نشان دادیم.

هافبک صربستانی در ادامه‌ صحبت‌های خود اظهار کرد: کیفیت این است که بتوانیم بازی باخته را در زمین حریف برگردانیم. ما توانایی بهتر شدن را هم داریم. باید در بازی‌های آتی بهتر از این باشیم. این اولین گل من برای منچستریونایتد بود و خیلی خوشحال هستم که توانستم در چنین بازی مهمی گلزنی کنم. می‌دانم گلزنی از وظایف من نیست ولی همین که به تیمم کمک کردم که برنده این مسابقه شود برایم بسیار ارزشمند است.

ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، شوت زیبای نمانیا ماتیچ در بازی دیشب (دوشنبه) باعث شد منچستریونایتد ۳ بر ۲ کریستال پالاس را شکست دهد.

——————-

خبرورزشی: هنوز کسی نمی داند دلیل خط خوردن مسعود شجاعی از تیم ملی چه بود اما از آنجا که مسعود طی دو سال گذشته، اقدامات مختلفی به خصوص در زمینه های اجتماعی انجام داده، نزد هواداران فوتبال به یکی از محبوب ترین بازیکنان کشورمان بدل شده است
خبرورزشی: هنوز کسی نمی داند دلیل خط خوردن مسعود شجاعی از تیم ملی چه بود اما از آنجا که مسعود طی دو سال گذشته، اقدامات مختلفی به خصوص در زمینه های اجتماعی انجام داده، نزد هواداران فوتبال به یکی از محبوب ترین بازیکنان کشورمان بدل شده است.

پس از این اظهارات، زمینه ای برای حمایت دوباره از شجاعی شکل گرفت و هواداران فوتبال، حسابی کاپیتان تیم ملی را مورد تمجید قرار دادند. با توجه به مصدومیت اشکان دژاگه و اینکه مشخص نیست به جام جهانی می رسد یا نه، بازگشت مسعود می توانست بهترین خبر ممکن برای هواداران فوتبال باشد به همین علت یک انفجار واقعی در فضای مجازی رقم خورد تا آنهایی که دل شان برای تیم ملی می سوزد، به بازگشت مسعود کمک کنند.

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که چند روزی به یونان سفر کرده بود تا از شرایط لژیونرهای ایرانی مطلع شود، با یک پست فیس بوکی به تمجید از عملکرد مسعود شجاعی پرداخت و برای او نوشت: «مسعود کارش را خیلی خوب انجام داد» و این یعنی رضایت مرد اول تیم ملی را در پی داشته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *