قربانی: اصطلاح بازیکن دربی‌باز را قبول ندارم – تکست بلاگ

خبرگزاری میزان: پیروز قربانی در ارتباط با دربی ۸۶ اظهار داشت: گفته می‌شود این بازی با تمام بازی‌های لیگ فرق دارد و واقعا هم همینطور است
پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان استقلال “دربی‌باز” هستند عنوان کرد: این اصطلاحات را قبول ندارم. هر بازیکنی که به لحاظ روحی و روانی آماده‌تر باشد قطعا عملکرد بهتری خواهد داشت چون این بازی به دلیل حضور تماشگران فارغ از مسائل فنی، حساسیت بالایی دارد.

وی ادامه داد: استقلال در هفته‌های اخیر خیلی خوب کار کرده و شرایط مطلوبی دارد و نقش مربی برای آماده سازی بازیکنان در این دیدار خیلی اهمیت دارد.

قربانی در خصوص اینکه از واکنش دروازه‌بان استقلال پس از محرومیت از دربی ناراحت شده، تصریح کرد: هیچ وقت در مورد این موضوع صحبتی نکردم و اتفاقا واکنش حسینی کاملا طبیعی بود. این موضوع نشان می‌دهد این بازیکنان چقدر به لحاظ روحی آماده دربی بود و از اینکه محروم شده چقدر ناراحت است.

پیشکسوت استقلال در مورد محبوبیتش پس از به ثمر رساندن گل در دربی اظهار داشت: هواداران استقلال به من لطف داشتند ضمن اینکه تاکنون از سوی هواداران پرسپولیس کوچکترین بی احترامی به من نشده است. ما باید یادبگیریم به هواداران روی سکو احترام بگذاریم و اگر اتفاقی هم می‌افتد قطعا بازیکن حرکت تحریک‌آمیزی نشان داده که منجر به واکنش هواداران می‌شود. کریم باقری در بین استقلالی‌ها از احترام زیادی برخوردار است و برخی بازیکنان استقلال هم در میان پرسپولیسی‌ها محترم هستند. بازیکنان باید مراقب رفتار خودشان باشند و به هواداران احترام بگذارند.

وی در مورد کری‌خوانی‌های قبل از دربی گفت: بازیکنان استقلال نشان دادن که کری خوانی به حرف نیست و در میدان عمل باید خود را نشان داد و از این رفتار آنها خوشم آمد.

خبرگزاری میزان: پیروز قربانی در ارتباط با دربی ۸۶ اظهار داشت: گفته می‌شود این بازی با تمام بازی‌های لیگ فرق دارد و واقعا هم همینطور است. نباید به جایگاه دو تیم در جدول نگاه کنیم و دربی‌ها تحت تاثیر مسائل روحی و روانی هستند. در بازی فردا چون سرمربی 2 تیم خارجی هستند به نظرم بازی فنی‌تر باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *