جلسه شورای امنیت با محوریت بررسی اوضاع یمن + آتش سوزی در ساختمانی در ضلع غربی دریاچه چیتگر – تکست بلاگ

خبرگزاری ایسنا: شورای امنیت امروز (سه‌شنبه) جلسه‌ای را برای بررسی اوضاع نابسمان یمن برگزار کرد.

 به نقل از اسکای نیوز، اسماعیل ولد الشیخ احمد، فرستاده سابق سازمان ملل به یمن در این جلسه شورای امنیت خاطرنشان کرد: پیشنهاد جامعی برای حل بحران یمن تدوین شد، اما طرف‌های یمنی با آن مخالفت کردند
ولد الشیخ احمد مدعی شد که حوثی‌ها آماده امتیازدهی در خصوص مسائل امنیتی و دست‌یابی به راه حلی برای پشت‌سر گذاشتن اختلافات امنیتی نیستند که این امر دست‌یابی به توافق و برقراری صلح را دشوار می‌سازد.

 به نقل از اسکای نیوز، اسماعیل ولد الشیخ احمد، فرستاده سابق سازمان ملل به یمن در این جلسه شورای امنیت خاطرنشان کرد: پیشنهاد جامعی برای حل بحران یمن تدوین شد، اما طرف‌های یمنی با آن مخالفت کردند.

وی گفت: سازمان ملل در حمایت از مساله یمن و روند صلح کوتاهی نکرده است. تصمیم برای برقراری صلح فقط بر دوش گروه‌ها و طرف‌های درگیر در یمن است.

خبرگزاری ایسنا: شورای امنیت امروز (سه‌شنبه) جلسه‌ای را برای بررسی اوضاع نابسمان یمن برگزار کرد.

وی گفت که غیرنظامیان از ادامه جنگ رنج می‌برند. نقشه صلحی عملاً وجود دارد که این طرح از سوی سازمان ملل تدوین شده است، اما پایبندی طرف‌های درگیر و گروه‌ها و ارجحیت ندادن به منافع ملی، مانع اجرای این طرح است.

——————-

خبرگزاری مهر: آتش سوزی ساختمان در حال احداث در ضلع غربی دریاچه چیتگر با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار با اشاره به حادثه آتش سوزی ساختمان در حال احداث ایران مال گفت: آتش سوزی در ضلع غربی دریاچه چیتگر ساعت ۱۶:۵۰ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد
خبرگزاری مهر: آتش سوزی ساختمان در حال احداث در ضلع غربی دریاچه چیتگر با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.

وی گفت: بلافاصله ۴ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند و کار اطفای آتش آغاز شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در طبقه چهارم یکی از پروژه های در حال ساخت که به عنوان انبار مورد استفاده می شد و مواد قابل اشتعال داشت، شاهد شعله های آتش بودیم و آتش در حال گسترش بود که آتش نشانان خود را به طبقه چهارم رساندند و آن را خاموش کردند.

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار با اشاره به حادثه آتش سوزی ساختمان در حال احداث ایران مال گفت: آتش سوزی در ضلع غربی دریاچه چیتگر ساعت ۱۶:۵۰ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد.

ملکی در خاتمه گفت: با حضور به موقع آتش نشان ها و برنامه ریزی دقیق آن ها، آتش در نیم ساعت خاموش شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *