دانشگاه آزاد، نخستین فینالیست لیگ واترپلو + دیبالا به ترکیب یوونتوس برگشت – تکست بلاگ

ایسنا: عصر پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ نخستین بازی از دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر واترپلو به میزبانی استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد که تیم دانشگاه‌ آزاد با پیروزی مقابل حریف خود راهی فینال این مسابقات شد
۲) سایپا ۱۰ – ۸ نفت امیدیه

نتایج بازی‌های دور رفت مرحله پلی آف بیست‌وهفتمین دوره لیگ برتر واترپلو:

اما در دومین بازی که روز جمعه برگزار می‌شود، تیم نفت امیدیه میزبان سایپا است. در بازی رفت این دو تیم، شاگردان مهدی پنام‌تاش میزبان نفتی‌ها بودند که با حساب ۱۰ – ۸ میهمان خود را شکست دادند. در این مسابقه نفتی‌ها برای این که بتوانند راهی فینال شوند باید بازی را با تفاضل گل سه یا بیشتر تمام کنند.

ایسنا: عصر پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ نخستین بازی از دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر واترپلو به میزبانی استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد که تیم دانشگاه‌ آزاد با پیروزی مقابل حریف خود راهی فینال این مسابقات شد.

در نخستین بازی دور برگشت مرحله پلی‌آف، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (پنجشنبه) دو تیم دانشگاه‌ آزاد اسلامی و نیروی زمینی ارتش مقابل هم به آب زدند که دانشگاهی‌ها با پیروزی در این دیدار، جواز حضور در مرحله فینال لیگ را کسب کردند. شاگردان شهیدی‌پور با حساب ۱۵ – ۶ میهمان خود را شکست دادند. بازی رفت این دو تیم نیز با حساب ۱۲ – ۲ به سود دانشگاهی پایان یافته بود و به نوعی تکلیف تیم صعود کننده، در بازی قبل مشخص شده بود.

نتایج بازی‌های دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ‌ برتر واترپلو به قرار زیر است:

نفت امیدیه – سایپا (جمعه ۹۶/۱۱/۲۷ ساعت ۱۵:۰۰  امیدیه)

۱) نیروی زمینی ارتش ۲ – ۱۲ دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد اسلامی ۱۵ – ۶ نیروی زمینی ارتش

——————-

خبرگزاری تسنیم: پائولو دیبالا مهاجم تیم فوتبال یوونتوس برای بازی هفته پیش روی تیمش در سری A که مقابل رقیب همشهری، تورینو به ترکیب بانوی پیر بازخواهد گشت
ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس اما اکنون تصمیم گرفته است که از دیبالا برای بازی یکشنبه تیمش برابر تورینو در دربی دلاموله استفاده کند اما طبق ادعای نشریه گاتزتا دلواسپورت او از ابتدا به میدان نخواهد رفت. این بدان معناست که صرف‌نظر از رخ دادن مصدومیتی جدید، دیبالا خواهد توانست در بازی برگشت یوونتوس برابر تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد.

بازیکن آرژانتینی بیانکونری به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در بازی برابر کالیاری در تاریخ ششم ژوئن، خانه‌نشین شد و با اینکه در هفته جاری به تمرینات یووه برگشت، از بیم عود کردن مصدومیتش در لیست بازیکنان قهرمان ایتالیا برابر تاتنهام قرار نگرفت.

دیبالا به ترکیب یوونتوس برگشت

خبرگزاری تسنیم: پائولو دیبالا مهاجم تیم فوتبال یوونتوس برای بازی هفته پیش روی تیمش در سری A که مقابل رقیب همشهری، تورینو به ترکیب بانوی پیر بازخواهد گشت.

در همین حال گاتزتا نوشته است که ماریو ماندزوکیچ، دیگر مهاجم یوونتوس هم با وجود مصدومیتش در بازی سه‌شنبه شب بانوی پیر برابر تاتنهام می‌تواند در دربی تورین به میدان برود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *