وزارت اطلاعات: مطالب علیه جهرمی، کذب است + ازدحام شدید در بیرون از ورزشگاه تختی – تکست بلاگ

خبرگزاری تسنیم: دستیار ویژه وزیر اطلاعات تاکید کرد: آنچه در رسانه‌های معاند و ضد انقلاب درباره مهندس آذری جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح می‌شود کذب محض است
گفتنی است رسانه های ضد انقلاب و جیره خوار استکبار طی چند روز گذشته و پس از معرفی آقای مهندس آذری جهرمی به عنوان وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف تخریب وی و نهادهای انقلابی جمهوری اسلامی تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایران شروع به دروغ پراکنی و یاوه گویی و نشر اکاذیب کردند.

دستیار ویژه وزیر اطلاعات گفت: اقدامات رسانه های معاند و فرصت طلب با هدف تخریب نیروهای خدوم جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.

 این مقام مسئول وزارت اطلاعات گفت: آقای مهندس آذری جهرمی از مدیران خوشنام، پاکدست و قانونمدار وزارت اطلاعات و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده است.

خبرگزاری تسنیم: دستیار ویژه وزیر آموزشگاه تعمیرات موبایل اطلاعات تاکید کرد: آنچه در رسانه‌های معاند و ضد انقلاب درباره مهندس آذری جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح می‌شود کذب محض است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های سایپا و استقلال در ادامه هفته چهارم لیگ برتر از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی به مصاف هم می‌روند
* راننده علیرضا منصوریان قصد داشت خودروی او را وارد ورزشگاه کند که اجازه این کار به تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ او داده نشد. راننده منصوریان به همین خاطر با یکی از افرادی که مقابل در حضور داشت، درگیر شد.

* بیرون از ورزشگاه تختی ازدحام شدیدی دیده می‌شود و بسیاری از هواداران با تشکیل صف‌های طولانی در حال ورود به ورزشگاه هستند. خبرنگاران و عکاسان نیز برای ورود به ورزشگاه به مشکل خوردند و ساعاتی را برای ورود به ورزشگاه منتظر ماندند.

* علی قربانی، جابر انصاری، آرمین سهرابیان، مهدی قائدی، سیدحسین نمایندگی اپل حسینی، امید نورافکن، عظیم گوک، محمدجواد محمدی؛ نیمکت‌نشینان استقلال در این دیدار هستند.

* هنگامی که هواداران استقلال شروع به تشویق ایسلندی کردند هواداران سایپا هم با آنها همراهی کردند.

* در حال حاضر وجود 15 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند که همچنان بر تعداد آنها افزوده می‌شود. ضمن اینکه هواداران سایپا در کنار هواداران استقلال نشسته‌اند و به تشویق تیم‌شان مشغول هستند.

خبرگزاری تعمیرات گوشی تسنیم: تیم‌های سایپا و استقلال در ادامه هفته چهارم لیگ برتر از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی به مصاف هم می‌روند.

* با نصب بنری روز 26 مرداد ماه سالگرد ورود آزادگان به کشورمان یادآوری و گرامی داشته شده است.

* هواداران استقلال بارها به تشویق علیرضا منصوریان پرداختند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *