انهدام باند قاچاق دختران به سوریه و ابوظبی + احتمال ریاست مجابی بر سازمان محیط زیست – تکست بلاگ

انتخاب: اعضای یک گروه در اندونزی که اقدام به قاچاق دختران به سوریه و ابوظبی امارات می‌کردند بازداشت شدند.

نیروهای امنیتی در جاکارتا پایتخت اندونزی اعضای یک گروه که اقدام به قاچاق دختران به سوریه و ابوظبی امارات می‌کردند را بازداشت کردند
نیروهای پلیس اندونزی همچنین برخی از قربانیان را که برای فرستادن به سوریه و ابوظبی آماده شده بودند را نجات دادند. یکی از از آن‌ها دختری تعمیرات موبایل ۱۴ ساله است.

انهدام باند قاچاق دختران به سوریه و ابوظبی 

 این افراد در مجموع ۸ نفر هستند که از آنان چند پاسپورت، ویزان و سایر اسناد کشف و ضبط شده است.

انتخاب: اعضای یک گروه در اندونزی که اقدام به قاچاق دختران به سوریه و ابوظبی امارات می‌کردند بازداشت بلیط هواپیمایی شدند.

نیروهای امنیتی در جاکارتا پایتخت اندونزی اعضای یک گروه که اقدام به قاچاق دختران به سوریه و ابوظبی امارات می‌کردند را بازداشت کردند.

——————-

خبرگزاری مهر: برخی منابع از تصمیم رئیس جمهور برای معرفی محمد مجابی به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خبر می‌دهند
گمانه‌زنی‌ها تا پیش از امروز از انتخاب قطعی عیسی کلانتری رئیس کنونی ستاد احیای دریاچه ارومیه برای تیک بان سکانداری سازمان حفاظت محیط زیست کشور حکایت می‌کرد و از میان گزینه‌های طرح شده عملا نام کلانتری گزیده شده بود. با این وجود به نظر می‌رسد شرایطی که کلانتری برای پذیرش این سمت با رئیس جمهوری در میان گذاشته امکان تحقق نداشته و به این ترتیب حسن روحانی رو به گزینه تازه آورده است.

مجابی همچنین نقش مهمی  برای تهیه و تنظیم سیاست‌های کلی نظام در حوزه محیط زیست در مجمع تشخیص مصلحت نظام اپل سنتر ایفا کرده بود و در تهیه و تنظیم لوایح متعدد محیط زیستی ارائه شده در سال‌های اخیر از طرف سازمان محیط زیست به مجلس هم نقش پررنگی داشت.

خبرگزاری مهر: برخی منابع از تصمیم رئیس جمهور برای معرفی محمد مجابی به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خبر می‌دهند. طی روزهای گذشته نام عیسی کلانتری به عنوان گزینه نهایی ریاست سازمان محیط زیست اعلام شده بود.

صبح امروز معصومه ابتکار با حکم تعمیرات گوشی رئیس جمهوری به عنوان معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده معرفی شد اما حسن روحانی تاکنون گزینه ای را برای جایگزینی ابتکار در سازمان حفاظت محیط زیست معرفی نکرده است.
محمد مجابی تا کنون معاونت توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست را بر عهده داشت و در بسیاری از مراسم و برنامه‌هایی که معصومه ابتکار حضور نمی‌یافت عملا به جای وی حضور پیدا می‌کرد که نشان از نزدیکی بیشتر تعمیر گوشی وی به ریاست سازمان نسبت به دیگر معاونان ابتکار داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *