ارجاع نامه روحانی درباره نیکنام به شورای نگهبان + راه‌های منتهی به عراق شلوغ شد – تکست بلاگ

 فرهیختگان آنلاین با انتشار این خبر نوشت: یک منبع آگاه نزدیک به شورای نگهبان از ارجاع نامه حجت‌الاسلام روحانی به رهبر انقلاب در خصوص موضوع «سپنتا نیکنام» به شورای نگهبان خبر داد
شنیده شده شورای نگهبان تصمیم دارد پاسخی به این نامه در روزهای آینده منتشر کند.

 فرهیختگان آنلاین با انتشار این خبر نوشت: یک منبع آگاه نزدیک به شورای نگهبان از ارجاع نامه حجت‌الاسلام روحانی به رهبر انقلاب در خصوص موضوع «سپنتا نیکنام» به شورای نگهبان خبر داد.

گفته می‌شود این نامه متضمن دستور خاصی از سوی رهبر معظم انقلاب به شورای نگهبان نبوده است و صرفا به این شورا ارجاع شده است.

این نامه ظاهرا شامل پنج پیشنهاد از سوی رئیس‌جمهور برای حل این مساله است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای عراق را تشریح کرد
سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به ترافیک پرحجم تمام محورهای منتهی به مرزهای عراق اظهار کرد: در حال حاضر گزارش‌های دریافتی و تصاویر دوربین‌های نظارتی از محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای عراق، گویای ترافیک پرحجم در این محورها است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: در حال حاضر محورهای منتهی به مرز مهران شامل ایلام به مهران و دهلران به مهران دارای ترافیک پرحجم و در عین حال روان هستند.
خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای عراق را تشریح کرد.

رحمانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه علی‌رغم این ترافیک پرحجم در تمامی محورهای منتهی به مرزهای عراق، هیچ گره ترافیکی گزارش نشده است و تردد در این محورها در هر دو مسیر رفت و برگشت باز است.

وی گفت: همچنین در محور حمیل به ایلام، بستان به چزابه و خرمشهر به شلمچه شاهد ترافیک پرحجم خودروها و وسائل نقلیه عمومی هستیم.

به گفته رحمانی ظرفیت پارکینگ‌ها در مرز مهران، جوابگوی زائران است و مشکلی در این بخش گزارش نشده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان با اشاره به آخرین وضعیت جوی در این محورها نیز گفت: هم اکنون گزارش‌هایی از افزایش گرد و غبار و غلظت آلاینده‌ها در محورهای استان ایلام اعلام شده است که لازم است رانندگان در هنگام تردد از محورهای این استان، دقت بیشتری داشته باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *