رونالدو: دیدگاهم به زندگی تغییر کرده است + نفت مسجد سلیمان، صدرنشینی خود را تثبیت کرد – تکست بلاگ

ورزش سه: رونالدو در مصاحبه با مجله HOLA به صحبت در مورد زندگی شخصی خود و حس پدر بودن پرداخت.

 رونالدو که هم اکنون صاحب سه فرزند است، به زودی صاحب فرزندی دیگر خواهد شد و به گفته خودش پدر بودن به وی احساساتی جدید هدیه کرده است
ورزش سه: رونالدو در مصاحبه با مجله HOLA به صحبت در مورد زندگی شخصی خود و حس پدر بودن پرداخت.

رونالدو به مجله HOLA گفت:« فکر نمی کنم پس از به دنیا آمدن دخترم، فرزند دیگری بخواهم. 4 فرزند دارم و از گسترده شدن خانواده ام هیجان زده ام. پدر بودن حس بی نظیری است. احساساتی را تجربه کرده ام که قبلا برایم بیگانه بودند. این مساله باعث شده تا دیدگاهم نسبت به زندگی تغییر کند و بدانم که چه چیزهایی واقعا در زندگی اهمیت دارند.»

 رونالدو که هم اکنون صاحب سه فرزند است، به زودی صاحب فرزندی دیگر خواهد شد و به گفته خودش پدر بودن به وی احساساتی جدید هدیه کرده است.

کریستیانو جونیور به تازگی 7 ساله شده و قصد دارد راه پدرش را ادامه دهد. او استعداد خود در فوتبال را از هم اکنون نشان داده است.

رونالدو: دیدگاهم به زندگی تغییر کرده است

——————-

خبرگزاری تسنیم: هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال، امروز (چهارشنبه) با دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و مس کرمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به پایان رسید که این مسابقه با پیروزی 2 بر یک نفت همراه بود
ماشین‌سازی تبریز 2 – شهرداری ماهشهر یک

فجرسپاسی 2 – ملوان بندرانزلی یک

ایرانجوان بوشهر 2 – شهرداری تبریز یک

خونه‌به‌خونه یک – راه‌آهن صفر

صبای قم صفر – اکسین البرز یک

 آلومینیوم اراک صفر – گل‌گهر سیرجان یک

بادران تهران یک – نساجی قائمشهر صفر

خبرگزاری تسنیم: هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال، امروز (چهارشنبه) با دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و مس کرمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به پایان رسید که این مسابقه با پیروزی 2 بر یک نفت همراه بود.

با این نتیجه، نفت مسجدسلیمان با 29 امتیاز، جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی لیگ یک مستحکم‌تر کرد تا شاگردان محمود فکری فاصله خود با برق جدیدِ رده دومی به 5 امتیاز برسانند. مس هم با 18 امتیاز در رتبه هفتم جدول باقی ماند.

سایر نتایج هفته دوازدهم رقابت‌ها که روز گذشته برگزار شد، به شرح زیر است:

در این بازی که از ساعت 15:15 آغاز شد شاهرخ غلامرضاپور در دقیقه 10 از روی نقطه پنالتی مس کرمان را پیش انداخت، اما پیمان میری در دقایق 15 و 39 برای نفت گلزنی کرد تا این تیم سه امتیاز این بازی خانگی را به دست بیاورد.

مس رفسنجان یک – برق جدید شیراز 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *