کشف 600 کیلو تریاک در بار پسته رفسنجان + باران، 5 استان کشور را در برمی‌گیرد – تکست بلاگ

ایسنا: رییس پلیس پایتخت از کشف محموله ۶۰۰ کیلوگرمی تریاک در بار پسته رفسنجان خبر داد.

سردار حسین رحیمی، دراین‌باره به خبرنگاران گفت: عوامل عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از حدود شش ماه پیش یکی از سوژه های تحت تعقیب را که قصد داشت در بار پسته از رفسنجان محموله سنگین تریاک را به تهران منتقل و توزیع کند تحت نظر داشتند و سرانجام با دریافت اطلاعات محموله، تیم هایی به محورهای مواصلاتی استانهای قم و اصفهان اعزام شدند
رحیمی ادامه داد: ماموران حوالی ساعت ۳ بامداد پنجشنبه این محموله را که ۶۰۳ کیلوگرم تریاک بود و بصورت کاملا حرفه ای در بار پسته کامیون بنز جاساز شده بود حوالی شهرستان نایین کشف کردند.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه در این عملیات یک قاچاقچی توسط ماموران پلیس دستگیر شد، گفت: اقدامات پلیس برای دستگیری سایر افراد مرتبط به طور ویژه در دستورکار قرار گرفته است.

سردار حسین رحیمی، دراین‌باره به خبرنگاران گفت: عوامل عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از حدود شش ماه پیش یکی از سوژه های تحت تعقیب را که قصد داشت در بار پسته از رفسنجان محموله سنگین تریاک را به تهران منتقل و توزیع کند تحت نظر داشتند و سرانجام با دریافت اطلاعات محموله، تیم هایی به محورهای مواصلاتی استانهای قم و اصفهان اعزام شدند.

ایسنا: رییس پلیس پایتخت از کشف محموله ۶۰۰ کیلوگرمی تریاک در بار پسته رفسنجان خبر داد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز جوی نسبتاً آرام در بخشهای مختلف کشور حکمفرما خواهد بود
وی افزود: همچنین طی روزهای شنبه و یکشنبه وزش باد شدید جنوبی در استانهای گیلان و اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: از عصر امروز جریانات خنک‌ شمالی وارد کشور خواهد شد و استانهای ساحلی دریای خزر، اردبیل، گیلان و مازندران را با رشد ابر، بارش پراکنده باران و کاهش دما مواجه خواهد کرد.

به گفته وظیفه، در روزهای شنبه و یکشنبه به‌دلیل پیش‌بینی وزش باد شدید در نیمه غربی کشور، وقوع باد و گرد و خاک در غرب و شمال غرب کشور دور از انتظار نیست.

وظیفه تصریح کرد: استان تهران امروز عصر و اواخر وقت با وزش باد شدید مواجه خواهد شد و در دو روز آینده نیز احتمال پایداری هوا و کاهش کیفیت وجود دارد.

خبرگزاری تسنیم: احد وظیفه، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز جوی نسبتاً آرام در بخشهای مختلف کشور حکمفرما خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در روزهای شنبه و یکشنبه با گذر موج تراز میانی از شمال غرب در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد افزایش ابر، رگبار باران، وزش باد و رعد و برق خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور شهرکرد با صفر درجه را سردترین و اهواز با 38 درجه را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز به 29 درجه بالای صفر رسید که طی روزهای آتی تغییرات محسوسی نخواهد داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *