حرکات شگفت انگیز یک پهپاد بر فراز کوه های سوییس [تماشا کنید] – دیجیاتو + جنوب یمن، تحت اشغال امارات است – تکست بلاگ

ماشین های کنترل از راه دور دوران بچگیتان را به یاد می آورید؟ کافی بود 15 متر از شما دور شوند تا کنترلشان از دستتان خارج شود
ماشین های کنترل از راه دور دوران بچگیتان را به یاد می آورید؟ کافی بود 15 متر از شما دور شوند تا کنترلشان از دستتان خارج شود. حالا پهپاد ویژه ای را تصور کنید که می تواند تا 3.2 کیلومتر دورتر از شما پرواز کند.

«گابریل کاچر» (Gabriel Kocher) پهپاد مجهز به دوربین مذکور را ساخته و آن را بر فراز کوه های سوییس پرواز داده است. در ادامه، ویدیوی این پرواز را مشاهده نمایید و از مهارت بی نظیر هدایت کننده آن متحیر شوید:

——————-
خبرگزاری تسنیم: محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن در گفت‌وگو با روزنامه الاتحاد لبنان اظهار داشت که توقف تجاوز و پایان حاصره، دو گام صحیحی هستند که ملت یمن به آن احتیاج دارد
عبدالسلام گفت: جنوب کشور امروز به معنای واقعی کلمه تحت اشغال امارات قرار دارد و دولت فراری و مستعفی نمی‌تواند وارد فرودگاه عدن شود.

رژیم سعودی در قالب ائتلاف خود از سه سال پیش جنگ همه‌جانبه علیه یمن را به راه انداخت که تاکنون به کشته شدن بیش از هشت هزار نفر و زخمی شدن هزاران یمنی دیگر، انهدام ساختار زیربنایی این کشور، آوارگی میلیونها نفر و شیوع بیماری‌های واگیردار و قحطی در این کشور منجر شده است.

خبرگزاری تسنیم: محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن در گفت‌وگو با روزنامه الاتحاد لبنان اظهار داشت که توقف تجاوز و پایان حاصره، دو گام صحیحی هستند که ملت یمن به آن احتیاج دارد.
وی افزود: سازمان ملل متحد موفق به بازگشایی فرودگاه بین‌المللی صنعا، پایان محاصره اقتصادی و انسانی و بازگردندان مجروحان از خارج نشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *