چند مانع قانونی برای برای واگذاریِ نفت تهران + حال مشوش تروریست های داعش در «الحویجه» – تکست بلاگ

وبسایت نود: هر چند شرکت پارس طلاییه به سازمان لیگ نامه زده است که از امروز اداره باشگاه نفت را بر عهده دارد اما اداره باشگاه نفت از سوی این شرکت به این سادگی ها هم نیست
مانع سوم ماجرای هیات واگذاری است. تاجیک در هیات واگذاری (در آخرین اعلام وزارت نفت) هیچ سمتی ندارد و مشخص نیست چطور به هیات واگذاری راه پیدا کرده است. هیات واگذاری در چه زمانی تشکیل شده و چه زمانی حکم داده است؟

مانع تور مراکش نوروز 97 اول بدهی های باشگاه نفت تهران است.تکلیف بدهی های بهنام پیشرو و خود باشگاه نفت چه می شود و آیا شرکت پارس طلاییه بدهی های کلان باشگاه را می پردازد و آیا سازمان لیگ این انتقال را تایید می کند؟

 به نظر می رسد چند مانع قانونی برای واگذاری نفت تهران از شرکت بهنام پیشرو به شرکت پارس طلاییه وجود داشته باشد.

مانع دوم کمیسیون ماده ۵ وزارت ورزش و جوانان که مربوط تور برزیل به پروانه فعالیت باشگاه است که باید دید آنها با انتقال امتیاز از شرکت بهنام پیشرو به شرکت پارس طلایی موافقت می کنند یا نه.

ظاهرا سازمان لیگ هم هنوز نامه شرکت پارس طلاییه را نپذیرفته و پذیرش آن را منوط به رفع موانع قانونی دانسته است.

وبسایت نود: هر چند شرکت پارس طلاییه به سازمان لیگ نامه زده است که از امروز اداره باشگاه نفت را بر عهده دارد اما اداره باشگاه نفت از سوی این شرکت تور کرمان ارزان به این سادگی ها هم نیست.

مانع چهارم اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است که در این زمینه باید مجوزهای لازم را صادر کند. این اتفاق هنوز نیفتاده و باید دید تکلیف تیم نفت تهران چه خواهد شد.

——————-

خبرگزاری فارس: یک منبع محلی در استان کرکوک اعلام کرده است که داعش تمامی مراکز اطلاع‌رسانی خود را در منطقه «الحویجه» در جنوب استان، بسته است
او افزود: خبرهای قیمت تور سامویی موثقی وجود دارد که می‌گوید اغلب مسئولان داعش در الحویجه به همراه خانواده‌هایشان پیش از آغاز عملیات از منطقه فرار کرده‌اند.

حیدرالعبادی نیز عصر چهارشنبه (امروز) در جریان کنفرانس خبری هفتگی خود که از تلویزیون این کشور پخش می‌شود، قول آزادی قریب الوقوع شهرستان الحویجه و غرب استان الأنبار را به مردم عراق داد.

او افزود که بیشتر مقرهای داعش در الحویجه در حال حاضر خالی است.

«جبار تور هوایی اردبیل المعموری» از فرماندهان الحشد الشعبی نیز به السومریه گفته است که داعش 100 زندانی خود را از الحویجه به منطقه نا مشخصی منتقل کرده و تمامی زندان‌های مهم خود را در 72 ساعت گذشته بسته است.

مسئولان عراقی اعلام کرده‌اند که بزودی عملیات آزادسازی منطقه «الحویجه» در جنوب استان کرکوک، آغاز می‌شود و این خبر پس از آزادسازی موصل و تلعفر، تروریست‌های داعش را مظطرب کرده است.

خبرگزاری فارس: تور کرمان زمینی یک منبع محلی در استان کرکوک اعلام کرده است که داعش تمامی مراکز اطلاع‌رسانی خود را در منطقه «الحویجه» در جنوب استان، بسته است.

به نوشته پایگاه خبری شبکه السومریه، این فرد که خواستار عدم افشای نامش شده، می‌گوید که چهار روز است که هیچ گونه پیام شنیداری یا کتبی از سوی داعش در این منطقه توزیع نشده است و تروریست‌ها در حالتی از اضطراب و تشویش به سر می‌برند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *