پدری در شبستر، فرزندش را به قتل رساند + برخورد با عرضه‌کنندگان «لباس‌های نامتعارف» – تکست بلاگ

خبرگزاری مهر: سرهنگ علی اسمعیل پور، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی عصر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: شامگاه چهارشنبه در یک درگیری پدر ۳۹ ساله خانواده دختر ۱۹ ساله خود را مورد ضرب وجرح قرارداد

وی ادامه داد: دختر این خانواده به علت شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی در خصوص قاتل این پرونده نیز اظهار داشت: قاتل از محل قتل تور خارجی لحظه آخری متواری شده و تحت تعقیب است. علت درگیری موضوع طلاق و حضانت فرزندان بوده است.

خبرگزاری مهر: سرهنگ علی اسمعیل پور، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی عصر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: شامگاه چهارشنبه در یک درگیری پدر ۳۹ ساله خانواده دختر ۱۹ ساله خود را مورد ضرب وجرح قرارداد.

——————-

ایسنا: معاون اجتماعی پلیس پایتخت از اجرای طرح برخورد قیمت تور یزد با واحدهای صنفی عرضه کننده البسه نامتعارف خبر داد.

سرهنگ مراد مرادی در این باره گفت: معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت در راستای عمل به وظایف خود و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی طرح برخورد با فروشگاه‌های البسه نامتعارف را در دستور کار خود قرار داد
مرادی افزود: این طرح در روزهای آتی نیز در سطح پایتخت ادامه خواهد داشت.

سرهنگ مراد مرادی در این باره گفت: تور لحظه آخری کیش معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت در راستای عمل به وظایف خود و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی طرح برخورد با فروشگاه‌های البسه نامتعارف را در دستور کار خود قرار داد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح تا کنون ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی به فروشگاه‌های مختلفی رفته و اقدام به بازدید از آن کرده‌اند گفت: تعدادی از این فروشگاه‌ها که لباس‌های نامتعارف در آن عرضه شده تور ارزان تایلند بود اخطار پلمب دریافت کردند.

ایسنا: معاون اجتماعی پلیس پایتخت از اجرای طرح برخورد با واحدهای صنفی عرضه کننده البسه نامتعارف خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *