Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

رونمایی از خودروی مفهومی هولدن با قدرت فوق العاده

۱۶ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


شرکت هولدن متعلق به کشور استرالیاست و به تازگی از خودروی برقی و مسابقه ای که Time Attack Concept Racer نام گرفته، رونمایی کرده است. 

این مدل یک طرح سه بعدی است و آن را باید یک خودروی تمام برقی و مفهومی در کلاس گرندتوریسمو دانست. ضمن اینکه قرار است در بخش فنی از قوای زیادی بهره مند گردد.

رونمایی از خودروی مفهومی هولدن

چراغ های لیزری آن در نمای جلوی خودرو بسیار قابل توجه است. دارای رینگ های ۱۸ اینچی فیبر کربن، سقف شیشه ای بزرگ در اتاقک راننده، نورپردازی LED و پیشرانه الکتریکی می باشد.

رونمایی از خودروی مفهومی هولدن

در یک شبیه سازی ویدیویی زمان ثبت شده این خودرو یک دقیقه و ۲۹ ثانیه بود. اگر این خودرو بتواند در دنیای واقعی نیز چنین عمل کند، لقب سریع ترین خودروی پیست مونت پانوراما را از آن خود خواهد کرد.

رونمایی از خودروی مفهومی هولدن

برای دستیابی به این زمان به یک قدرت فوق العاده و آیرودینامیک بالا نیاز هست. نیروی دریافتی این خودرو از ۴ موتور نشأت می گیرد و هر یک از این موتورها به یک جعبه دنده سه سرعته تجهیز شده اند.

رونمایی از خودروی مفهومی هولدن

این خودرو سرعت صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را در ۱.۲۵ ثانیه تجربه می کند و اوج سرعت آن برابر با ۴۸۰ کیلومتر بر ساعت است. برای تامین انرژی آن از یک باتری ۲۵ کیلووواتی ساعتی و شارژ ۸۰۰ وات ۱۲۵۰ آمپر کمک گرفته شده که در ۹۰ ثانیه کاملاً شارژ می شود.

رونمایی از خودروی مفهومی هولدن

این خودرو برای مسابقات استقامت مناسب نیست. چون در یک دور اقدام به ثبت زمان می کند. بدنه آن از فیبر کربن و کولار تهیه شده و تک سرنشین است. این خودرو به فناوری واقعیت افزوده تجهیز شده و بنابراین مناطق ترمز گیری و سریع ترین مسیر حرکت به راننده نشان داده می شود.

رونمایی از خودروی مفهومی هولدن

صندلی راننده به کمربند ایمنی شش نقطه مجهز شده تا جان راننده در سرعت های بالا در امان باشد. غربیلک فرمان به شکل مسابقه ای طراحی شده و دکمه های زیادی بر روی آن برای کنترل سیستم های آیرودینامیکی قرار گرفته است.


لینک کوتاه مطلب

http://textblog.ir/?p=640

برچسب ها

مطالب مشابه