Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

آیا سامسونگ تنها تامین کننده نمایشگر OLED آیفون های اپل است؟

۲۹ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


در آن زمان تنها تامین کننده نمایشگر OLED اپل، سامسونگ بود و از تغییر رویه اپل در طراحی گوشی های آیفون استقبال کرد. اپل برای تامین این نمایشگر به دنبال شرکت هایی به جز سامسونگ نیز بوده است. ضمن اینکه قصد نداشته تامین این نمایشگر را بر عهده سامسونگ بگذارد.

تنها تامین کننده نمایشگر OLED آیفون های اپل

خبرهای انتشار یافته حکایت از آن دارد که اپل تامین بخشی از نمایشگر اولد خود را می خواهد به ال جی بسپارد و وابستگی صددرصدی خود را از سامسونگ دیسپلی کم کند. منابع خبری موثق نیز این خبر را تایید کردند.

در واقع ال جی دومین تامین کننده نمایشگر OLED برای گوشی های هوشمند آیفون هستند. نمایشگرهای انعطاف پذیر OLED تولیدی ال جی  بعد از گذراندن تست کیفیت اپل و عبور از استانداردهای سخت و دقیق این شرکت، سرانجام مورد تایید کوپرتینونشین ها قرار گرفتند. ال جی دیسپلی در حال تلاش است برای تولید بخشی از نمایشگر OLED اپل، کارخانه E6 خود را آماده کند.

تنها تامین کننده نمایشگر OLED آیفون های اپل

اگر ال جی بخشی از تولید این نمایشگرها را در بر بگیرد، انتظار می رود در آمد کسب شده سامسونگ از فروش نمایشگر OLED، برابر با ۲۲ میلیارد دلار باشد. بعد از تایید شدن محصول تولید ال جی توسط اپل، احتمالاً بسیاری از سازندگان گوشی هوشمند نیز برای خرید نمایشگر به سمت ال جی می روند. این مسئله بر فروش سامسونگ تاثیر خواهد گذاشت. ضمن اینکه سامسونگ اعلام کرده که مشتریان خود را دارد و اقدام اپل تاثیری بر در آمد این شرکت نخواهد گذاشت.


لینک کوتاه مطلب

http://textblog.ir/?p=301

برچسب ها

مطالب مشابه