Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

معرفی قیمت و مشخصات فنی سوبارو BRZ مدل ۲۰۱۹

۲۹ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


سوبارو در ژاپن از مدل ارتقا یافته BRZ رونمایی کرد. این خودرو پس از ۷ سال به عملکرد موفقی در بازار رسیده است. سوبارو قصد دارد بهینه سازی هایی روی این خودرو انجام دهد تا آن را به شکل به روز عرضه کند.

بیشتر این بهینه سازی ها معطوف به عملکرد آیرودینامیکی BRZ می شود. سوبارو با اعمال تغییراتی در آیرودینامیک این خودرو  توانسته توربالانس(پیچش و مقاومت هوا) در بخش عقبی خودرو را بهبود بخشد. مهندسین این خودرو روی BRZ، فنرهای جدید نصب کرده اند که سبب پایداری و کنترل خودرو می گردد. این خودرو نمونه اختصاصی بازار ژاپن است و با پک جدیدی به نام RA-Racing قابل خریداری است. در بخش فنی این خودرو تغییرات کمی اعمال شده است. این خودرو دارای موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری می باشد.  معرفی قیمت و مشخصات فنی سوبارو BRZ

این موتور منجر به تولید ۲۰۴ اسب بخار قدرت و گشتاوری ۲۱۲ نیوتن متر می گردد. قیمت پایه آن در بازار ژاپن برابر با ۲۲ هزار دلار می باشد. این قیمت در قوی ترین مدل اسپرت اتوماتیک(نسخه STI) به ۲۹ هزار دلار می رسد.

معرفی قیمت و مشخصات فنی سوبارو BRZ

فروش این خودرو در ژاپن چندان بالا نیست و انتظار می رود ۱۶۰ دستگاه از این خودرو ماهانه در کشور میزبان به فروش برسد. فروش BRZ در ایالات متحده خیلی زیاد نیست و سوبارو سال گذشته موفق شد ۴۱۳۱ دستگاه از این مدل را به فروش برساند.


لینک کوتاه مطلب

http://textblog.ir/?p=297

برچسب ها

مطالب مشابه