Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

منبع موثق، رندر مطبوعاتی گلکسی اس ۱۰، اس ۱۰ ای و اس ۱۰ پلاس را فاش کرد!

۱ بهمن ۱۳۹۷
بدون نظر


همزمان با انتشار اطلاعات گلکسی اس ۱۰، گلکسی اس ۱۰ ایکس و  گلکسی اس ۱۰ پلاس رندر مطبوعاتی مرتبط با این گوشی ها نیز منتشر شد. ایوان بلس همان منبع موثق همیشگی است که می توان به اطلاعات ارائه شده اش اطمینان کرد.

در رندر منتشر شده از ایوان بلس، سه گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس، گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ ای در داخل قاب ژله ای و در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. گلکسی اس 10، اس 10 ای و اس 10 پلاس

Samsung Galaxy S10E ارزان قیمت ترین گوشی این خانواده می باشد. این گوشی با نمایشگر کوچک تر و دوربین اصلی دوگانه عرضه شده و دارای نمایشگر اینفینیتی-اُ می باشد و به یک روزنه برای تعبیه دوربین سلفی مجهز شده است.

ترتیب قرار گیری این گوشی ها از راست به چپ شامل گلکسی اس ۱۰ پلاس، گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ ای می باشد. گلکسی اس ۱۰ پلاس و گلکسی اس ۱۰ دارای دوربین سه گانه می باشند. گلکسی اس ۱۰ معمولی مانند گلکسی اس ۱۰ ای یک دوربین سلفی دارد.

گلکسی اس ۱۰ پلاس دارای ۲ دوربین سلفی می باشد و برای جای گذاری دوربین به یک روزنه بیضی شکل مجهز است. ۳ دوربین گلکسی اس ۱۰ پلاس به صورت افقی چیده شده اند و از این تصویر می توان فهمید که گلکسی اس ۱۰ ای کوچک ترین و اس ۱۰ پلاس بزرگ ترین مدل این خانواده می باشند.

شایعاتی نیز خبر از عرضه همزمان مدل قوی سامسونگ(گلکسی اس ۱۰ ایکس) با پشتیبانی از فناوری ۵G با این سه محصول می دهد. البته این موضوع هنوز مشخص نیست.


لینک کوتاه مطلب

http://textblog.ir/?p=2434

برچسب ها

مطالب مشابه