Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

ژاپن به فکر تیونینگ خودروی کلاسیک مرسدس بنز ۳۰۰SL گالوینگ افتاد!

۱۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


تغییرات خودرو گاهی با نتیجه مطلوب همراه می باشد و البته گاهی نیز می تواند دردسر آفرین و نامطلوب قلمداد شود. ژاپنی ها تصمیم به تیونینگ حودروی کلاسیک مرسدس بنز ۳۰۰SL گالوینگ گرفته اند. این خودرو مدل ۱۹۵۵ می باشد.

این خودرو از نمونه ۱۱ مدل  گالوینگ است که به کمک شرکت  AMG ارتقاء یافته و قابلیت های نمونه استاندارد گالوینگ در این تیونینگ تغییر یافته است. یکی از نمونه خودروهای گالوینگی است که فرمان آن در سمت راست قرار گرفته است.

مرسدس بنز 300SL گالوینگ

دارای موتور V8 با کد M911 است. حجم موتور آن ۶ لیتری است و دارای یک جعبه دنده ۴ دنده اتومات می باشد. این خودرو از نمونه خودروهایی است که رانندگی لذت بخشی را نصیب راننده می کند. به همین خاطر احتمال اعمال تغییرات در آن بسیار کم بود.

صندلی های اسپرت با پوشش چرم به همراه دوخت سفارشی از مشخصات این خودرو می باشد. چرم این صندلی ها قرمز بوده و دوختی کلاسیک و سنتی دارد.

مرسدس بنز 300SL گالوینگ

مالک این خودرو توجه خاصی به صندلی ها داشته و آن ها را با شکل اصلی حفظ کرده است. این تغییرات در سال ۲۰۰۰ و در زمان ورود به ژاپن اعمال شده و البته در حال حاضر قرار است در یک حراجی به نام Best Heritage Auction خودرو با قیمت یک میلیون و ۲۳۱ هزار دلار تا یک میلیون و ۴۵۹ هزار دلار فروخته شود.


لینک کوتاه مطلب

http://textblog.ir/?p=2167

برچسب ها

مطالب مشابه