Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

کراس اور هیدروژنی هیوندای نکسو با قیمت ۶۰ هزار دلار روانه بازار می شود!

۱ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


هیوندای نکسو جدیدترین شاسی بلند پیل سوختی شرکت هیوندای می باشد که این خودرو با قیمتی برابر با ۵۹ هزار و ۳۴۵ دلار عرضه می شود. این عرضه در نمایندگی های فروش این شرکت در کالیفرنیا انجام می گیرد. 

رقیب آن هیوندای نکسو تویوتا میرای می باشد و هیوندای نکسو اعلام کرده که این خودرو با هر بار سوخت گیری، مسافتی بیش از ۶۱۹ کیلومتر طی می کند. پایه Blue این خودرو قیمتی برابر با ۶۰ هزار دلار و نوع لیمیتد آن با قیمت ۶۲ هزار و ۸۴۵ دلار عرضه می شود.

کراس اور هیدروژنی هیوندای نکسو

این خودرو مجهز به رینگ های ۱۷ اینچی اسپرت، صندلی های برقی، تودوزی چرم سنتتیک، گرمکن صندلی ها و چراغ های اصلی LED می باشد. فناوری هایی چون سیستم هشدار نقطه کور، سیستم ترمز اضطراری خودکار و کروز کنترل هوشمند در آن به کار گرفته شده است.

کراس اور هیدروژنی هیوندای نکسو

در نوع لیمیتد، قابلیت هایی چون سیستم صوتی حرفه ای Krell با ۸ بلندگو، سیستم دوربین ۳۶۰ درجه، سردکن صندلی های جلو، فرمان گرم شونده، سانروف برقی، رینگ های ۱۹ اینچی آلیاژی و صندوق عقب برقی قابل بهره برداری است.

کراس اور هیدروژنی هیوندای نکسو

تسلا مدل X رقیبی برای این خودرو به حساب می آید و در هر بار شارژ، ۴۷۲ کیلومتر مسافت طی می کند. هیوندای نکسو از تسلا در قیمت و شعاع حرکتی مناسب می باشد.


لینک کوتاه مطلب

http://textblog.ir/?p=1945

برچسب ها

مطالب مشابه