Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

ثروت دونالد ترامپ چقدر است و چگونه بدست آمده است؟

۲۱ آذر ۱۳۹۷
بدون نظر


طبق بررسی های مختلفی که توسط پایگاه اینترنتی معتبر صورت گرفته است نشان می دهد که دونالد ترامپ بعد از ورود به کاخ سفید و گذراندن دوران ریاست جمهوری خود با کاهش چند میلیون دلاری از ثروت خود مواجه شده است در این گزارشات بیان شده است که هر سال مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار از ثروت  دونالد ترامپ این مرد ثروتمند جهانی کم شده است که تا کنون به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار رسیده است و این موجب شده است تا جایگاه او در میان مردان ثروتمند جهان نزول پیدا کند. 

 دونالد ترامپ مرد ثروتمند جهان

میزان ثروت دونالد ترامپ

پایگاه اینترنتی بلومبرگ و پایگاه رتبه سنجی فوربز اعلام کرده اند که ثروت ترامپ حاصل نرخ گذاری بر روی اموال، املاک، معاملات و سرمایه گذاری در بازار به دست آمده است و شاخص های مهمی در این زمینه نشان می دهند که ثروت این مرد چند میلیارد دلار است.

شاخص هایی همچون نرخ املاک، نرخ معاملات در بازار ملک نیویورک، برآورد بازار، طرح دعاوی ترامپ در دادگاه، هزینه های موجود برای انتخابات، گزارش های مالی و … که توسط بلومبرگ مورد بررسی بوده به خوبی نشان می دهد که ثروت دونالد ترامپ از چه مواردی نشات می گیرد و چگونه محاسبه می شود.

ثروت دونالد ترامپ چقدر است

دونالد ترامپ با پذیرفته شدن در دوران ریاست جمهوری به دلیل ارزیابی از حقوق تعارض منابع بخشی از اموال خود را به فرزندانش انتقال داد و همچنین در برخی از اتحادیه ها و کمپانی ها که با نام او تاسیس شده بودند نام خود را خط زد و وجود چنین مواردی در گزارشات دلیل اصلی نزول ثروت او بوده است و این افت ثروت زمانی بیشتر احساس شد که او نام خود را از روی برج های ارزشمند نیویورک برداشت.

در بخشی دیگر از سرمایه های دونالد ترامپ می توان به وجود زمین های بزرگ بازی های گلف با ارزش بالای ۷۰ میلیون دلار مراکز مهم تفریحی تجاری، باشگاه های ورزشی شبانه و مشارکت و سرمایه گذاری های کلان دیگر اشاره کرد.

با اعلام ثروت توسط خود ترامپ مشخص شد که ثروت او به ۱۰ میلیارد دلار می رسد و این به دلیل وجود دارایی های نامشخص او بوده است.

منبع : آرگا


برچسب :


لینک کوتاه مطلب

http://textblog.ir/?p=1800

برچسب ها

مطالب مشابه